Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
_ nowa strona parku____________________________ www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ____________________________ nowa strona parku _

Pozostałe wiadomości

Inne Strony ............................................. www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ............................................. www.drozdowo.sor-albatros.pl .............................................

ZAPRASZAMY NA "FESTYN NA JANA"

 

 

Małymi krokami zbliża się organizowany po raz pierwszy w Łomży "Festyn na Jana", który odbędzie się  24 czerwca o godz. 16 na Starym Rynku. Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi jest współorganizatorem tej rodzinnej imprezy.

Festyn na Jana to świetna okazja dla Parku do przybliżenia mieszkańcom Łomży i okolic, w jakim ciekawym przyrodniczo miejscu mieszkają. Wiemy, że  są piękne miejsca na Ziemi, ale niekoniecznie wiemy, że my również mamy się czym pochwalić.

Dlatego postanowiliśmy w naszym stanowisku stworzyć małą namiastkę tego, co Park każdemu z nas może zaoferować. A oferujemy atrakcje zarówno dla starszych jak i młodszych. Postaramy się przybliżyć wszystkim jak wielkie bogactwo naturalne kryje Park. Zaprezentujemy najciekawsze okazy ssaków i ptaków lasów - mieszkańców Doliny Narwi, każdy będzie mógł z bliska przyjrzeć się bobrowi, borsukowi, kowalikowi czy grubodziobowi. Pokarzemy jak po śladach zostawionych w lesie rozpoznać jego właściciela. Zachęcimy do udziału w wielu akcjach ekologicznych organizowanych przez Park. Przekonamy, jak ważna jest segregacja odpadów i czy na pewno robimy to dobrze. Zachęcimy do zapoznania się z wydawnictwami naszego Parku, folderami, mapami i opisami szlaków turystycznych pieszych i rowerowych, rezerwatów: Kalinowo i Wielkiego Działu, które naprawdę warto chociaż raz zobaczyć. Dorośli uczestnicy festynu będą mogli wykazać się wiedzą o znajomości Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi, biorąc udział w quizie przyrodniczym.

Najmłodsi nauczą się segregowania odpadów poprzez ciekawe zabawy do specjalnych kontenerów, będą mogli sprawdzić swoje umiejętności artystyczne, lepiąc z plasteliny żabki i inne drobne zwierzęta, wziąć udział w quizie przyrodniczym o leśnych zwierzętach oraz zabrać do domu własnoręcznie wykonaną dekorację na biurko. Mamy nadzieję, że każde dziecko wyjdzie z naszego stanowiska zadowolone, z drobnymi upominkami. Podczas festynu będziemy również zbierać plastikowe nakrętki na wózek rehabilitacyjny dla Bartka.

Serdecznie zapraszamy !

 

 

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę