Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Kolno szuka inwestorów...

Kolno wystawiło na sprzedaż ponad 5 hektarów gruntów dla inwestorów. To połowa wszystkich terenów w miejscowym Parku Inwestycyjnym. Przygotowanie terenów dla inwestorów kosztowało miasto 8,3 mln zł, a większość tej kwoty - 6,5 mln zł - pochodziła z programu Rozwój Polski Wschodniej.

Burmistrz Kolna wystawił na sprzedaż sześć nieruchomości pod zabudowę usługowo-przemysłową. Ceny wywoławcze na poszczególne działki wahają się od 100 do 250 tys. zł. Otwarcie ofert ma nastąpić 21 lipca.
Zgodnie z wymogami przetargu firmy, które nabędą nieruchomości, muszą rozpocząć tam zabudowę w ciągu dwóch lat od dnia zawarcia umowy, a zakończenie inwestycji ma nastąpić w cztery lata od rozpoczęcia zabudowy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę