Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
_ nowa strona parku____________________________ www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ____________________________ nowa strona parku _

Pozostałe wiadomości

Inne Strony ............................................. www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ............................................. www.drozdowo.sor-albatros.pl .............................................

Sztafeta rowerowa ŁPKDN

Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi organizuje kolejną edycję „Sztafety rowerowej ŁPKDN”.

Tegoroczna impreza odbędzie się pod hasłem „Szlakiem bociana białego”. Z uwagi na liczne występowanie tego gatunku na terenie naszego Parku, chcemy zachęcić uczniów do pogłębienia wiedzy z zakresu biologii i ekologii tego gatunku oraz zdobywania wiadomości o najbliższym obszarze chronionym, jakim jest nasz Park.

Jak co roku sztafeta będzie składała się z dwóch etapów: w pierwszym uczniowie sprawdzą swoją wiedzę rozwiązując test ekologiczno – przyrodniczy, a w drugim będą mogli podziwiać kunsztowne budowle gniazd bociana białego oraz ich mieszkańców przemierzając rowerami ustaloną wcześniej trasę.

Do udziału w teście i sztafecie zapraszamy uczniów klas IV-VI ze szkół podstawowych i gimnazjalnych ( maksymalna liczba uczniów z każdej szkoły: 30 – ze względu na bezpieczeństwo w ruchu drogowym). Uczestnicy sztafety powinni posiadać kartę rowerową, pozwolenie od rodziców i własny rower.

Test zostanie przeprowadzony w szkołach przez pracowników Parku w dniach 01.06 – 06.06. 2011 r. po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym dokładnego terminu.

Przejazd sztafety planowany jest dnia 10 czerwca 2011 r. wytyczonym przez organizatorów szlakiem.


 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę