Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Dzień Dziecka

31 maja 2011 Jedwabne

W dniu 31 maja 2011 roku o godzinie 17.30 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnem wraz z 21 DH ”Agapa – Pomocna dłoń” zorganizował Dzień Dziecka na tarasie M-GOK.

Harcerze przygotowali wiele pląsów i zabaw oraz prowadzili różne konkursy np. hula hop, strzelanie z kuszy, skakanka, skakanie w workach, labirynt, żonglerka, ortografia, warcaby i wiele innych. Było także malowanie na folii dla najmłodszych oraz kolorowanie malowanek ze znakami drogowymi.

Pomiędzy konkursami harcerze pląsali z dziećmi – najbardziej do gustu przypadła zabawa ,,Biegnie osioł”. Po zakończeniu konkursów wszystkie dzieci zostały obdarowane cukierkami, natomiast dzieci, które zajęły pierwsze miejsca w różnych konkursach otrzymały nagrody w postaci zabawek. Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało i zapraszam za rok. Na koniec chciałabym życzyć Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieci - dla tych dużych i tych małych!!

 

txt i foto: pwd. Marzena Bagińska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę