Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Wielki Konkurs Plastyczny: „Błogosławiony Jan Paweł II w oczach dziecka”

18 maja 2011 Łomża, Szkoła Podstawowa nr 10

Naczelnictwo Poczty Harcerskiej ZHP 101 Łomża powołanej 1 maja AD 1989 rozkazem Komendanta Łomżyńskiej Chorągwi im. SGO „Narew, w porozumieniu z opiekunami Koła Filatelistycznego przy Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży oraz Dyrekcją tej Szkoły, dla uczczenia Beatyfikacji Ojca św. Jana Pawła II i 20. Rocznicy Jego wizyty w Łomży podczas IV Pielgrzymki do Ojczyzny, zorganizowało Wielki Konkurs Plastyczny, dla młodzieży tej Szkoły pod tytułem: „Błogosławiony Jan Paweł II w oczach dziecka”

W konkursie wzięło udział 397 uczniów z klas 1 – 3. Wszystkie prace po wstępnej ocenie w klasach, zostały zaprezentowane na wystawie szkolnej.

Autorzy 10 najlepszych prac na uroczystym apelu szkolnym w Dniu Urodzin błogosławionego Jana Pawła II – 18 maja AD 2011 zostali nagrodzeni nagrodami ufundowanymi przez Dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży i Dyrektora Poczty Polskiej Odział Rejonowy w Łomży. Poczta Harcerska 101 Łomża wydała stempel okolicznościowy i ufundowała okolicznościowe dyplomy dla 40 uczestników konkursu.

Oto klasyfikacja szkolna:
I. miejsce – Małgosia Gałka kl. Ie
II. miejsce – Iza Biernacka kl. Ie
II. miejsce – Szymon Kosiorek kl. IIId
III. miejsce – Iga Andrzejczyk kl. IIc
III. miejsce – Nina Adamczak kl. IIIb

Wyróżnienia:
Kuba Zakrzewska – kl. Ia (od PH 101 Łomża)
Maja Łukianiuk – kl. Ie
Julia Olender – kl. If
Julia Wojciechowska – kl. Ib
Sylwia Modzelewska – kl. IId
Klaudia Korytkowska – kl.IIId

Autorzy 30 kolejnych prac otrzymali dyplomy uczestnictwa. Na wniosek Dyrekcji SP-10 w Łomży opracowano album zawierający wytypowane prace konkursowe opracowane i wydane na chwałę Bożą na kartach i znaczkach harcerskich przez Pocztę Harcerską 101 Łomża w roku Beatyfikacji i 20. Rocznicy IV Pielgrzymki do Ojczyzny Papieża-Polaka i wizyty w dniach 4-5 czerwca 1991 roku w mieście Łomża z przeznaczeniem dla papieskiego fotografa Arturo Mari, który złoży wizytę w Łomży w dniach 10 – 16 czerwca AD 2011, a będzie ona połączona z otwarciem w Centrum Katolickim wystawy m.in. Jego zdjęć z papieskiej wizyty w Łomży.

hm. Henryk F. Karwowski
naczelnik PH ZHP 101 Łomża

 

Foto: Wielki Konkurs Plastyczny w SP nr 10: \
Foto: Wielki Konkurs Plastyczny w SP nr 10: \
Foto: Wielki Konkurs Plastyczny w SP nr 10: \
Foto: Wielki Konkurs Plastyczny w SP nr 10: \

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę