Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

OSM Piątnica obsypana laurami

Kapituła Superarbitrów podczas XV Krajowej Oceny Masła i Mlecznych Produktów Wysokotłuszczowych jednomyślnie przyznała statuetkę „Produkt Mleczny Roku 2011 Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy za serek „Twój smak" z łososiem, puszysty. Ponadto Kapituła doceniła także piątnickie śmietanę 22% świeżą nie termizowaną i serek Mascarpone przyznając im medale im. prof. dr hab. Tadeusza Obrusiewicza.

Krajowe Stowarzyszenie Mleczarzy, we współpracy z Krajowym Związkiem Spółdzielni Mleczarskich oraz Związkiem Polskich Przetwórców Mleka jest inicjatorem i organizatorem corocznych ocen produktów mleczarskich. Nagrodzone produkty charakteryzują się najwyższymi walorami jakościowymi i smakowymi, potwierdzonymi szczegółową analizą fizyko - chemiczną, mikrobiologiczną i organoleptyczną przeprowadzaną w niezależnych i renomowanych placówkach badawczych. Tegoroczna 15. już ocena odbyła się w weekend w Lublinie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę