Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Będzie kolejna strefa dla inwestorów

W Czyżewie, w powiecie wysokomazowieckim, powstanie kolejna w regionie strefa inwestycyjna. Gmina otrzyma ponad 3,2 mln zł wsparcia z Regionalnego Programu Operacyjnego. Decyzję o tym podjął na wczorajszym posiedzeniu zarząd województwa. Pieniądze pozwolą na uzbrojenie 5 ha terenów na potrzeby inwestorów. Przedsięwzięcie warte łącznie ponad 4,4 mln zł przewiduje budowę dojazdów i wszelkiej niezbędnej infrastruktury technicznej.

Czyżew jest czwartą gminą, która korzysta z dotacji na przygotowanie terenów inwestycyjnych z Regionalnego Programu Operacyjnego. Jak przypomina Urszula Mirończuk z Urzędu marszałkowskiego w Białymstoku kolejne gminy mogą składać wnioski o dotacje na tego typu projekty w otwartym konkursie, który ruszył 22 kwietnia.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę