Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Szykuje się kolejne starcie o Pepees

Zarząd Pepeesu chce emisji bez prawa poboru, ale cypryjski Midston, główny udziałowiec spółki, jest temu przeciwny. Na kolejnym walnym, które odbędzie się 10 maja, może być gorąco - informuje Puls Biznesu.

Prezes Pepeesu, Wojciech Faszczewski, zapewnia, że zainteresowanie potencjalnych inwestorów branżowych jak i finansowych jest widoczne. Jego zdaniem najlepszy byłby inwestor branżowy.
Tymczasem jak informuje Puls Biznesu Midston Development nie jest zainteresowany utratą pozycji w Pepeesie i rozwodnieniem akcjonariatu.
Od dwóch lat Pepees jest w sporze prawnym z Midstonem. Spółka uważa, że Midston nie ma prawa do wykonywania głosu z akcji. Jendak Midston zarejestrował na walne zgromadzenie cały posiadany pakiet akcji Pepeesu, czyli ponad 23 mln papierów i jego pełnomocnicy zamierzają uczestniczyć w walnym i głosować na podstawie tych akcji.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę