Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Firmy czekają na lepsze czasy.

Tylko w pięciu regionach Polski w ubiegłym roku przedsiębiorstwa wydały na swój rozwój więcej niż w 2009 roku. Niestety wśród tych regionów nie ma województwa podlaskiego. Tu nastąpił dalszy spadek – o blisko 7%.

Dziennik Rzeczpospolita przeanalizował ubiegłoroczne nakłady inwestycyjne firm zatrudniających powyżej 50 osób. W sumie w całej Polsce tego typu przedsiębiorstwa wydały na rozwój szacunkowo 87,7 mld zł – wynika z danych regionalnych urzędów statystycznych. W porównaniu z 2009 r. to o 7,4 proc. mniej, a w stosunku do 2008 r. – aż o 20 proc. mniej.
Województwo podlaskie nie jest wyjątkiem. Po fatalnym 2009 r. także w ubiegłym roku firmy jeszcze nie widziały potrzeby szybkiego rozwoju.  Przez cały ubiegły rok zainwestowały, w przeliczeniu na głowę mieszkańca 791 zł.  Dla porównania na Mazowszu, które prowadzi w tym rankingu było to 5,7 tys. zł.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę