Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Łomżyński Pepees kupił zakład na Kujawach

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. poinformowało o nabyciu ponad 50% udziałów Przedsiębiorstwa Przemysłu Ziemniaczanego BRONISŁAW Sp. z o.o.. Wartość transakcji wynosi 408,5 tys zł. „Nabytą inwestycję Zarząd traktuje jako długoterminową, ponieważ spółka PPZ BRONISŁAW prowadzi taką samą działalność jak PEPEES, tj. produkuje skrobię ziemniaczaną, dzięki czemu grupa kapitałowa PEPEES pozyska nowych dostawców surowca i poszerzy swoją działalność” – czytamy w komunikacie giełdowym spółki.

Zakład znajduje się w Bronisławiu na Kujawach – kilkanaście kilometrów od Inowrocławia. Podobnie jak łomżyński Pepees produkuje przede wszystkim skrobie ziemniaczaną. Jak poinformowano w komunikacie łomżyńska spółka udziały z PPZ BRONISŁAW kupiła od osób fizycznych. 

Dodajmy, ze w skład Grupy PEPEES poza zakładem w Łomży wchodzi także Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego LUBLIN Sp z o. o.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę