Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Współczesna: Świńska grypa w regionie

Pierwsze dwa przypadki zachorowania w 2011 roku na świńską grypę w naszym regionie – podała Gazeta Współczesna. Obecność wirusa A/H1N1 potwierdzono u dwuletniej dziewczynki przebywającej w Białymstoku i 49-letniego mieszkańca Kolna.

Jak podała gazeta 49-letni mieszkaniec Kolna leży obecnie w szpitalu w Piszu. Jego stan, ze względu na obciążenie mężczyzny innymi chorobami, jest poważny. U pacjenta obecność wirusa potwierdzono w laboratorium w Olsztynie.

Dwuletnia dziewczynka, która trafiła do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, i u której badania także potwierdziły obecność wirusa A/H1N1, była w dobrym stanie, i już opuściła szpital.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę