Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Promocja 2 tomu książki

4 grudnia 2010 Łomża

Prezentacja nowej książki była okazją do wspomnień z dawnych lat. W uroczystości wzięli udział także harcerze i instruktorzy z Zambrowa.

W czwartek, 2 grudnia 2010 roku w Sali Hanki Bielickiej II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbyła się promocja II tomu książki „Harcerstwo łomżyńskie wczoraj i dziś”, na którą przybyła również delegacja z Zambrowa. Nasze miasto reprezentowali instruktorzy starsi, instruktorzy czynni - aktualnie prowadzący zambrowskie drużyny harcerskie, a także reprezentanci najmłodszej grupy, czyli harcerze. Gośćmi specjalnymi uroczystości byli: Kurator Białostockiego KO, pan Jerzy Kiszkiel, wizytator kuratorium pan Krzysztof Ostrowski, a także komendant Chorągwi Białostockiej hm. Andrzej Bajkowski.

Przed promocją książki odbyło się wręczenie medali KEN nauczycielom, którzy czynnie pełnią funkcję instruktorów harcerstwa. W tym szacownym gronie znalazły się również dwie drużynowe z Zambrowa: phm. Elżbieta Glińska prowadząca 4 Gromadę Zuchową „Leśne Skrzaty” oraz phm. Lidia Grad drużynowa 44 ZDH „Oaza Spokoju”.

Kulminacyjnym momentem wieczoru była prezentacja długo oczekiwanej książki o harcerstwie na ziemi łomżyńskiej. Gdy tylko instruktorzy otrzymali pierwsze egzemplarze do rąk, przy kubku kawy lub herbaty zaczęli snuć wspomnienia z dawnych harcerskich czasów. Rozmowom towarzyszyły piosenki w wykonaniu zespołu gitarowego.

Promocja nowej publikacji była wspaniałą okazją, aby spotkać się z przyjaciółmi i powspominać dawne czasy. Trudno było rozstać się ze wszystkimi, ale i tak harcerze i instruktorzy odchodzili w nadziei, że nie długo ponownie się spotkają.

foto i txt dh Bartosz Dąbrowski

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę