Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Będą jeszcze dotacje dla przedsiębiorców

Około 11,75 mln euro zostało jeszcze do rozdysponowania w ramach Działanie 1.4 Wsparcie inwestycyjne przedsiębiorstw Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego. Zarząd województwa właśnie zdecydował, że konkurs w którym o dotacje będą mogły ubiegać się zarówno mikro -, małe, jak i średnie przedsiębiorstwa przeprowadzony będzie w kwietniu i czerwcu przyszłego roku.

Zgodnie z przyjętym przez zarząd województwa podlaskiego harmonogramem ogłaszania konkursów w 2011 roku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Podlaskiego na lata 2007-2013 wynika, że poza konkursem dla przedsiębiorców będą także konkursy z Działania 4. Społeczeństwo informacyjne,  Działanie 5.1 i 5.2 Rozwój regionalnej i lokalnej  infrastruktury ochrony środowiska – gospodarka wodno – ściekowa oraz odnawialne źródła energii. Cały czas samorządy mogą aplikować o środki z Działania 1.1 Tworzenie warunków dla rozwoju innowacyjności i Działania 1.2 Region atrakcyjny inwestycjom.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę