Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Nowa fabryka w Wysokiem Mazowieckiem

Blisko150 osób znalazło zatrudnienie w nowej fabryce Mlekovity w Wysokiem Mazowieckiem. W sobotę oficjalnie ruszyła wybudowana za około 50 mln zł fabryka konfekcjonowania sera. Dzięki nowemu zakładowi możliwe jest pakowanie 120 ton sera na dobę, w ciągu najbliższego roku moce mają się podwoić. Dodajmy, że wysokomazowiecka Mlekovita to jedna z największych firm mleczarskich w Polsce.

Nowa „fabryka” składa się z hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni użytkowej ok. 10 tys. tys. mkw., siedmiu kompletnych linii produkcyjnych do konfekcjonowania sera, w tym pięciu w plastry i dwóch w kawałki, a także dwóch nowoczesnych dojrzewalni sera z kontrolą temperatury środowiska dojrzewania, oraz hal magazynowych i pomieszczeń socjalne.
- Ta nowoczesna fabryka jest przykładem na to, że nasza spółdzielnia ciągle rozwija się i umacnia swoją pozycję na rynku - mówi Dariusz Sapiński, prezes Mlekovity. - Jestem przekonany, że jest to inwestycja potrzebna nie tylko naszej firmie, ale także dla miastu i całemu regionowi. Zwiększając zdolności produkcyjne firmy, zwiększamy produkcję mleka, co oznacza wzrost dochodów naszych rolników.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę