Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

OSM Piątnica to „Dobra Firma”

Główne zdjęcie
Pakowanie palet w OSM Piątnica

OSM Piątnica znalazła się w gronie laureatów przyznawanej przez dziennik Rzeczpospolita nagrody „Dobra Firma”. Spółdzielnia została nagrodzona za dynamiczny rozwój, efektywność oraz bardzo dobre wyniki finansowe.

Wyniki plebiscytu „Dobra Firma” zostały ogłoszone przy okazji publikacji rankingu „Lista 2000” opracowanego przez dziennik „Rzeczpospolita”. W zestawieniu OSM Piątnica awansowała w ciągu roku o 112 pozycji.
Wyboru 20 najlepszych przedsiębiorstw, które uzyskały tytuł „Dobra Firma 2010”dokonała kapituła reprezentowana przez przedstawicieli znanych instytucji biznesowych, takich jak Pricewaterhouse Coopers, Centrum im. Adama Smitha, Skarbiec AMH SA oraz ekspertów dziennika „Rzeczpospolita”.
Podstawowym kryterium stosowanym przy ocenie przedsiębiorstw były uzyskane wyniki finansowe m.in. dynamika sprzedaży w latach 2005 – 2008 i przyrost kapitałów własnych. Kapituła konkursowa brała także pod uwagę rentowność sprzedaży w dwóch ostatnich latach, rentowność kapitałów i aktywów (ROA i ROE) oraz zdolność firm do rozwoju, której miarą były m.in. wskaźniki inwestycji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę