Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Piątnica tuż za Danone...

Główne zdjęcie
nagrodę dla OSM Piątnica odebrał Tomasz Głasek, kierownik działu handlu OSM Piątnica. Na zdjęciu trzeci od prawej.

OSM Piątnica zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim Rankingu Zakładów Mleczarskich dwutygodnika „Agro Trendy”. Pomimo trwającego spowolnienia gospodarczego, spółdzielni udało się osiągnąć 15% wzrost sprzedaży, powiększyć wartość kapitałów własnych oraz pozyskać nowe rynki zbytu.

W VII Rankingu Zakładów Mleczarskich Agro Trendy wzięło udział 18 firm. Przy ich ocenie brane były pod uwagę kryteria ekonomiczne, takie jak przychody netto ze sprzedaży, dynamika przychodów, nakłady inwestycyjne, wartość eksportu oraz liczba zatrudnionych. OSM Piątnica została uznana wiceliderem aż w trzech kategoriach Rankingu Zakładów Mleczarskich Agro Trendy. Firma uplasowała się na drugiej pozycji w „Klasyfikacji Generalnej”, tuż za koncernem Danone, zajmując także drugie miejsca w kategoriach „Lider Efektywności” oraz „Lider Ekspansji”. Eksperci docenili Piątnicę za dynamiczny rozwój, efektywne gospodarowanie zasobami oraz pozyskanie nowych rynków zbytu.

OSM Piątnica jest jedną z najważniejszych i zarazem najnowocześniejszych mleczarni, nie tylko w kraju, ale i na świecie. W 1992 roku OSM Piątnica wprowadziła na rynek Serek Wiejski to on dał jej siłę do dalszego rozwoju.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę