Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Mleczne potęgi na skalę Europy

Grajewski Mlekpol i wysokomazowiecka Mlekovita znalazły się na liście 500 największych firm europy środkowo-wschodniej. Ranking już po raz czwarty przeprowadziła „Rzeczpospolita” wraz z firmą Deloitte. Przygotowując listę największych firm regionu wzięto pod uwagę 867 firm z 18 krajów. Przy okazji ranking „Rzeczpospolitej” rozstrzyga który z „naszych” mlecznych potentatów jest większy. Jeden z nich znalazły się w czwartej, a drugi w piątej setce.

Na 332 miejscy rankingu 500 największych firm Europy Środkowo-Wschodniej znalazł się Mlekpol z Grajewa. Mleczarnia zatrudniająca w sumie 2403 osoby w ubiegłym roku uzyskała ze sprzedażny swoich produktów ponad 524,3 mln euro przychodów i wypracowała zysk netto w wysokości 4,6 mln euro.
Wysokomazowiecka Mlekovita zajęła 411 miejsce w rankingu. Firma zatrudniająca łącznie 1800 osób w ubiegłym roku osiągnęła przychody rzędu 439 mln euro.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę