Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Przedsiębiorcy chcą unijnej kasy

Zapotrzebowanie na unijne wsparcie, jakie wyrazili przedsiębiorcy z województwa podlaskiego ubiegający się o dofinansowanie swoich przedsięwzięć w ramach wakacyjnego konkursu na wsparcie inwestycyjne przedsiębiorstw ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego, pięciokrotnie przewyższyło przewidziane na to działanie środki. Złożono 181 wniosków na łączną kwotę dofinansowania sięgającą niemal 259,4 mln zł. Dodajmy, że budżet konkursu to 12 mln euro, czyli ok. 50 mln zł.

Był to już ostatni konkurs ogłoszony przez przez Urząd Marszałkowski z działania 1.4 RPOWP lata 2007–2013. Zaplanowane w programie środki 77 565 456 Euro na wsparcie inwestycyjne mikro, małych i średnich przedsiębiorstw właśnie się kończą.
Z prezentowanych przez Urząd Marszałkowski danych wynika, że dotychczas z działania 1.4 przedsiębiorcy z Łomży otrzymali już ponad 17,7 mln zł, a kolejne  ponad 11 mln zł trafiło do przedsiębiorstw z gmin Łomża, Jedwabne i Śniadowo.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę