Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży posiada następujące oferty pracy aktualne na dzień 13.08.2010r

z wykształceniem wyższym:
69-Nauczyciel wychowania fizycznego- wyk. wyższe, wymagany stopień awansu zawodowego nauczyciel stażysta lub kontraktowy, zatrudnienie od 01.09.2010 r, praca 4 dni w tygodniu po 1 godzinie dziennie, 1 os
68- Instruktor -terapeuta - wyk. wyższe pedagogika specjalna ( bez resocjalizacji) lub średnie policealne w kierunku terapii zajęciowej , praca jednozmianowa, zatrudnienie od 01.09.2010r., 1 os


z wykształceniem średnim:
66- Pomoc księgowej –wykształcenie średnie/wyższe ekonomiczne, 1 zmiana, 1os.


z wykształceniem zawodowym:
67-Pracownik produkcji/ wyk. zawodowe, mile widziany st. niepełnosprawności, 2zmiany, 1os.
62-Robotnik pomocniczy/ wykształcenie podst/zawodowe, dyspozycyjność, odpowiedzialność, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowana wcześniejsza praca w PEPEES S.A, szczególnie w okresie kampanii), 3 -zmiany, 60 os.
61- Operator ładowarki/wykształcenie podst/zawodowe, uprawnienia operatora ładowarki, dyspozycyjność, odpowiedzialność, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowana wcześniejsza praca w PEPEES S.A, szczególnie w okresie kampanii), 3 -zmiany, 2 os.
60-Ładowacz/wykształcenie podst/zawodowe, uprawnienia na wózki widłowe, dyspozycyjność, odpowiedzialność, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowana wcześniejsza praca w PEPEES S.A, szczególnie w okresie kampanii), 3 -zmiany, 17 os.
59-Robotnik magazynowy/wykształcenie podst/zawodowe, dyspozycyjność, odpowiedzialność, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowana wcześniejsza praca w PEPEES S.A, szczególnie w okresie kampanii), 3 -zmiany, 22 os.
47- Cukiernik/ wykształcenie podstawowe/ zawodowe, doświadczenie, 1-zmiana, 1os.
46- Piekarz/ wykształcenie podstawowe, doświadczenie, 2-zmiana, 1os.


oferty pracy dla osób niepełnosprawnych:
23- Pracownik produkcji/ wyk podstawowe/zawodowe, uprawnienia na wózek widłowy, 1 zmiana, 1os.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę