Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Agencja Nieruchomości TYTAN

Agencja Nieruchomości "TYTAN" w Łomży działa nieprzerwanie od 1989 roku. Jest członkiem - założycielem Podlaskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości.

Zajmujemy się pośrednictwem w zakresie kupna-sprzedaży, zamiany i wynajmu. Pośredniczymy w obrocie mieszkaniami, domami, nieruchomościami komercyjnymi, działkami, gospodarstwami.

Nasze propozycje zainteresują najbardziej wymagających klientów .

Szczegółowe oferty znajdziecie Państwo w naszym biurze, które mieści się w budynku Łomżyńskiej Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Łomży - Dom Technika przy ulicy Polowej 45 oraz na naszej stronie internetowej
www.lomza.nieruchomosci.pl

Kontakt :
tel/fax: (0-86) 216 62 26
kom : +48 604 05 10 82
kom: +48 604 22 76 58
e-mail: nieruchomosci.lomza@neostrada.pl
e-mail: lomzaneruchomosci@op.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę