Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Rekordowe zyski Szeptela

Wywodząca się z Szepietowa spółka telekomunikacyjna Szeptel SA po trzech kwartałach roku zanotowała rekordowe wręcz przychody. W tym roku do jej kasy wpłynęło już ponad 22 miliony złotych, to o niemal 9 milionów więcej niż było tam po trzech kwartałach roku ubiegłego. Zysk netto spółki dziś wynosi już 3,5 mln złotych, a przed rokiem Szeptel notował niemal 7,5 milioną stratę.

Tylko w III kwartale br. zysk netto wyniósł wysokości 784 tys. zł (w analogicznym okresie 2003 roku spółka miała 2,4 mln zł straty)

Szeptel jest niezależnym operatorem telefonicznym w województwie podlaskim. Świadczy także usługi dostępu do internetu w tym od niedawna dostępu szerokopasmowego DSL - dziś już ich około 300 kilentów korzysta z szeptelowskiego DSLu.
W III kwartale spółka podłączyła około 1100 nowych linii dzwoniących. Rozpoczęła także świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Urzędu Miasta Białystok i wdrożyła program pilotażowy międzynarodowego numeru dostępowego dla Zagranicznych Biur Obsługi Klienta PLL LOT.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę