Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Łomża powodzianom

28 maj - czerwiec 2010

26 maja 2010 r. przy Urzędzie Miasta w Łomży powołany został komitet pomocy powodzianom „Łomża powodzianom”, w skład którego weszła m.in. komendantka hufca hm. Dorota Górska. Celem komitetu jest koordynowanie działań związanych ze zbieraniem pomocy rzeczowej i finansowej miastu partnerskiemu Łomży – Czechowicom-Dziedzicom, które bardzo ucierpiały podczas tegorocznej powodzi.

Harcerze od początku czynnie zaangażowali się w pomoc: wzięli udział w kweście podczas Święta Sąsiadów, roznosili ulotki informacyjne o możliwościach pomocy, pomagali przy segregowaniu ze-branych darów, pakowali zboże w worki u łomżyńskich rolników. Samochód STAR należący do 59 ŁDH „Ptaki ptakom” codziennie jeździł ulicami miasta i zbierał przygotowane dary od ludzi.

Po ponad tygodniu zbiórki rzeczowej 2 transporty załadowane darami od Łomżyniaków wyruszyły do Czechowic – Dziedzic. Ale na tym nasza pomoc nie kończy się. Liczymy na to, że o powodzianach nie zapomnimy przez kolejne miesiące ich trudnej pracy oczyszczania po skutkach powodzi.

hm. Dorota Górska

 

Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę