Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Dęby na stulecie harcerstwa

28 maja 2010 Białystok - Łomża

Dyrekcja Lasów Państwowych przekazała 100 dębów na 100-lecie harcerstwa dla harcerzy naszej chorągwi. Przekazanie nastąpiło przy okazji podpisania porozumienia pomiędzy Regionalną Dyrekcją La-sów Państwowych, a ZHP Chorągwią Białostocką. Po podpisaniu porozumienia dęby zostały poświęcone, i przekazane do środowisk harcerskich.

W drugiej połowie maja Jubileuszowe dęby na 100-lecie harcerstwa po-sadzone zostały w Zambrowie, Jedwabnem, Rosochatem Kościelnym, Czyżewie i Łomży. Z otrzymanych jedenastu drze-wek część zostanie przekazana do posadzenia łomżyńskim władzom.

Łomżyński dąb szypułkowy został zasadzony w piątek 28 maja 2010 r. przy Pomniku Harcerzy na Skwerze L. Kaliwody. Ma certyfikat o numerze 43/2010 wy-dany przez Centralną Dyrekcję Lasów Państwowych. Nosi imię „Ludwik” na pamiątkę niedawno zmarłego hm Ludwika Żelechowskiego.

phm. Sławomir Sienkiewicz

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę