Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Grupa kwatermistrzowska w Nowym Młynie

28 maja 2010 Nowy Młyn

zlot w Nowym Młynie 2010
zlot w Nowym Młynie 2010
Był maj. Piękna pogoda. Szkoda by było spędzić tak cudowny weekend w do-mu przed komputerem, a więc harcerze z 11-stki postanowili wyjechać na bazę harcerską w Nowym Młynie. Po rozmowach nowym kwatermistrzem bazy, phm. Tomaszem Dukowiczem pojawiło się wiele pomysłów na ulepszenie bazy. Pojawił się również zamysł powołania Grupy Kwatermistrzowskiej, która pomagałaby przy pracach na Nowym Młynie.

Od pomysłów przeszliśmy do czynów. Chłopcy harowali całymi dniami przenosząc drewno, konstruując ławki, porządkując teren wokół budynku bazy, sprawdzając stan sprzętu, itd. Kobieca ręka, pomimo, że nie przydała się do ciężkich prac fizycznych, okazała się nie-zbędna do sprzątania, gotowania, szycia, czy parzenia kawy. Ciężki dzień prze-ważnie kończymy ogniskiem, przy którym jemy kiełbaski i śpiewamy do białego rana. Często jesteśmy zmęczeni, ale miło spędzamy czas.

Mamy nadzieję, że praca na Młynie będzie jak najbardziej owocna i że inni łomżyńscy harcerze będą tu przyjeżdżać z wielką ochotą, tak jak my.

PS. Skład Grupy kwatermistrzowskiej:
- phm. Tomasz Dukowicz – szef i kwater-mistrz bazy
- pion. Karolina Godlewska
- Jakub Chojnowski
- Bartłomiej Górski
- Michał Walczyk
- Radek Dzięgielewski
- Mariusz Rozwadowski
- Klaudia Listowska
- Paulina Dąbrowska


 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę