Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Będzie na poręczenia dla małych i średnich przedsiębiorstw

Łomżyński Fundusz Poręczeń Kredytowych zasili 15 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego. To niemal 15. razy więcej niż dotychczas wynosił kapitał spółki utworzonej przed 6. laty przez samorządy. ŁFPK to piąta instytucja, która korzysta w województwie podlaskim ze wsparcia w ramach działania 1.3. Wsparcie instytucji otoczenia biznesu RPOWP.

Łomżyński Fundusz Poręczeń Kredytowych to spółka której celem jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą z podregionu łomżyńskiego i Ostrołęki. Tworzy ją 8 samorządów - poza miastami Łomżą i Ostrołęką są to także samorząd województwa podlaskiego, powiat łomżyński i gminy: Piątnica, Zbójna, Miastkowo i Śniadowo.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę