Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Liftosome

Pojędrniający, odżywczy zabieg z maską modelującą i ekstraktu pomarańczy

 

Zabieg bazuje na wykorzystaniu ekstraktu pomarańczowego bogatego w witaminę C, znaną ze swych właściwości dynamizujących, przeciwzmarszczkowych i antyrodnikowych.

Po etapie demakijażu oraz delikatnego pilingu aplikowane jest super skoncentrowane serum-koktajl witamin E, F, C, oraz specjalny krem o właściwościach liftingujących, ujędrniających,

przywracających odpowiednią elastyczność skóry.

W następnej kolejności jest nakładana maska modeljąco-liftingująca bogata w ekstrakty ;żeńszeniowy i pomarańczowy. Dzięki właściwościom termicznym maski zarówno krem jak i serum są wprowadzane w głębsze warstwy naskórka. Końcowy etap zabiegu to masaż manualny.

Zabieg ten dynamizuje funkcje skóry przez co odzyskuje ona swoją witalność jest gładka sprężysta odpowiednio napięta i zrelaksowana.

Liftosome polecany jest szczególnie przed wielkim wyjściem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę