Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Guinot

Zabiegi pielęgnacyjne Guinot

 

Guinot to marka obecna w ponad 10 000 salonach kosmetycznych w 70 krajów świata, specjalizująca się w kosmetyce profesjonalnej.

Salony współpracujące z Guinot posiadają wykwalifikowaną kadrę kosmetyczną, przeszkoloną według najwyższych standardów.

Guinot oferuje kosmetyki oraz zabiegi kosmetyczne najwyższej jakości, indywidualnie dobrane do rodzaju skóry.

Guinot to znak dobrej marki.

W ofercie Guinot znajduje się ponad 30 zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, szyi i dekoltu, wykonywanych zarówno w oparciu o urządzenie Hydraderm/Hydraderm Lift

jak i zabiegów manualnych. Grupa podstawowych zabiegów to tzw. Zródła Urody. Zródło: Nawilżenia, Komfortu, Młodości, Napięcia i Sprężystości, Czystości, Delikatności.

Każdy zabieg posiada swoje sekrety. Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabiegów pielęgnacyjnych twarzy ,szyi i dekoltu.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę