Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest rodzajem mechanicznego peelingu z jednoczesnym stymulowaniem odnowy komórkowej

 

Jest metodą, która pozwala na stopniowe, kontrolowane mechaniczne ścieranie naskórka, warstwa po warstwie aż do uzyskania żądanego efektu. Wyrzucany na powierzchnię skóry pod wpływem ciśnienia strumień sterylnych mikrokryształków tlenku aluminium (korundami) powoduje łagodną eksfoliacje naskórka.

Korund stosowany do zabiegu jest preparatem sterylnym. Po działaniu na powierzchni skóry, wraz z  usuniętymi zanieczyszczeniami gromadzony jest w oddzielnym pojemniku.

Podczas zabiegu,  w żadnym momencie nie ma kontaktu pomiędzy sterylnym i zużytym preparatem.

W wyniku działania mechanizmu zasysania próżniowego, na którym oparta jest praca urządzenia, można zaobserwować dodatkowe efekty terapeutyczne:

- regenerację i uelastycznienie skóry, wzmożoną cyrkulację krwi w obszarze zabiegu, lepsze odżywienie komórek, wzmocnienie mechanizmów obronnych skóry, wzrost produkcji kolagenu i elastyny.

 

Widoczne rezultaty pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Z każdą sesją efekty się potęgują, skóra staje się coraz bardziej gładka, miękka, elastyczna i świetlista.

Nabiera zdrowego wyglądu i kolorytu.

Wysoką skuteczność obserwuje się również w przypadkach, w których zawodzą tradycyjne metody kosmetyczne. Rozstępy i blizny stają się mniej widoczne, plamy i przebarwienia

jaśnieją lub całkowicie znikają.

Wskazania do mikrodermabrazji:

-peeling twarzy i ciała

-starzenie skóry zapobiegawczo i leczniczo

-zrogowacenia i prosaki

-zagłębienia i nierówności skóry

-skóra łojotokowa

-zmarszczki i linie wyrazowe

-plamy i przebarwienia

-rozstępy

-blizny pourazowe

-blizny po trądziku

-trądzik zaskórnikowy


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę