Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
_ nowa strona parku____________________________ www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ____________________________ nowa strona parku _

Pozostałe wiadomości

Inne Strony ............................................. www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ............................................. www.drozdowo.sor-albatros.pl .............................................
Zwycięskie zdjęcie

Rozstrzygnięcie konkursu "Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi w obiektywie"

(więcej zdjęć w galeri)

 
Rozstrzygnięto jesienny konkurs ogłoszony w październiku pt. „Łomżyński  Park Krajobrazowy Doliny Narwi w obiektywie” na najciekawsze zdjęcie przedstawiające  Łomżyński  Park Krajobrazowy Doliny Narwi jesienią. W konkursie wzięło udział 10 uczniów ze szkół gimnazjalnych i podstawowych.
 Laureatem konkursu został Mateusz Kozłowski kl. III f z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży. Przyznano także jedno wyróżnienie dla Natalii Żemajtys kl. II h również z Publicznego Gimnazjum na 1. Nagrodą dla zwycięscy konkursu jest opublikowanie wyróżnionego zdjęcia w wydawanym folderze Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi.  Pozostałe zdjęcia wraz z wyróżnionymi zostały zamieszczone na stronie Parku.
ŁPKDN
pon, 23 listopada 2009 09:07
Data ostatniej edycji: wt, 24 listopada 2009 08:29:33

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę