Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Złoty medal POLAGRA dla Milko z Grajewa

Jogurt pitny MILKO truskawkowy produkowany przez SM MLEKPOL z Grajewa otrzymał złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich POLAGRA FOOD 2004 w kategorii wyroby spożywcze. "Milko" jest najnowszą marką grajewskiej spółdzielni, wprowadzoną na rynek w październiku 2003

Złote medale MTP to prestiżowe nagrody, znane i uznawane na całym świecie. Nagradzane są nimi wyroby spośród eksponowanych na Międzynarodowych Targach Poznańskich, które charakteryzują się wysoką jakością, walorami smakowymi, zdrowotnymi, itp.

Milko to nowa generacja produktów mlecznych, produkowanych od października 2003 roku przez Spółdzielnię Mleczarską MLEKPOL z Grajewa. Fermentowane napoje mleczne Milko wzbogacone są w bakterie probiotyczne L.casei. Poprawiają ogólną kondycję i samopoczucie, zwłaszcza w przypadku nadmiernego stresu, przemęczenia, infekcji lub po kuracji antybiotykowej. Ponadto korzystnie wpływają na odbudowę prawidłowej flory bakteryjnej w przewodzie pokarmowym i stymulację wydzielania soków trawiennych.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę