Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Faszczewski kupuje, sprzedaje i PEPEESu ma coraz więcej

Niemal 63,5 tys. akcji łomżyńskiego PEPEESu zgromadził już Wojciech Faszczewski - jeden z członków Rady Nadzorczej spółki. Dzięki ostatnim transakcjom stał się on czwartym pod względem liczby zgromadzonych akcji właścicielem zakładu. Od Faszczewskiego, który ma niemal 5,5% akcji spółki, więcej PEPEESu mają tylko Józef Gierowski (21,85%), Skarb Państwa (10,43%) i Krzysztof Borkowski (5,98%).


Wojciech Faszczewski na członka Rady Nadzorczej PEPEES SA został powołany 17 lipca 2003r. W komunikacie giełdowym o Faszczewskim podano wówczas: „36 lat, Wykształcenie Wyższe - Akademia Medyczna w Białymstoku, Zatrudniony w Białostockim Ośrodku Onkologicznym - asystent - Oddział Chemioterapii i Nowotworów; Członek Zarządu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych - Region Białystok”. Po wejściu do Rady Faszczewski jako jedyny jej członek kupował i sprzedawał akcje tej spółki stopniowo zwiększając własny stan posiadania.
We wrześniu za ponad milion złotych kupił on niemal 28 tysięcy akcji tej spółki - za każdą z nich średnio zapłacił po 38 złotych.
W wyniku transakcji stan posiadania Wojciecha Faszczewskiego zwiększył się do 63.474 sztuk akcji PEPEESu, co stanowi 5,43% akcji w kapitale zakładowym Spółki i taki sam procent głosów na WZA .
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę