Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Abonentom ma być leiej - Szeptel z TP SA na nowych zasadach

Szepetl jako jeden z pierwszych w kraju niezależnych operatorów telefonicznych podpisał umowę z Telekomunikacją Polską SA o połączeniu sieci obu Operatorów i wymianie ruchu telekomunikacyjnego według zatwierdzonych w tym roku przez Prezesa Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty tzw. zasad RIO. Zawarta umowa pozwoli Szeptelowi na znaczące rozszerzenie zakresu i możliwości działania oraz oferowania nowych rodzajów usług, a jako pierwsi mają to odczuć abonenci z województwa podlaskiego.

Jak napisął w specjalnym komunikacie Zarząd Szeptela: "Wskazane poprzez RIO warunki i stawki wzajemnej wymiany ruchu telekomunikacyjnego pozwolą na budowę atrakcyjnej oferty marketingowej oraz pozwolą na wykreowanie grupy atrakcyjnych produktów kierowanych bezpośrednio do abonentów sieci innych Operatorów Telekomunikacyjnych, w tym Telekomunikacji Polskiej SA.. Abonenci z województwa podlaskiego będą pierwszymi do których zostanie skierowana nowa oferta usług telekomunikacyjnych skonstruowana według nowych stawek rozliczeniowych .
Umowa powyższa pozwala na pełną realizację strategii docierania z szeroką ofertą powszechnych usług do wszystkich abonentów telekomunikacyjnych w kraju. SZEPTEL jest drugim po TP Operatorem który zaoferuje na rynek znaczącą ofertę usług z wykorzystaniem czterocyfrowej numeracji skróconej AUS.
Na bazie powyższej umowy SZEPTEL uruchomi też dodatkowe punkty styku z siecią TP między innymi w warszawskiej strefie numeracyjnej."
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę