Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

„Odżywa” konflikt o Via Baltica

Wczoraj samorząd Augustowa, dziś Białegostoku apelują do premiera Donalda Tuska aby Via Baltica ominęła Łomżę, a przebiegała przez Białystok i Augustów. O wzmożonych zabiegach samorządowców tych miasta w związku z coraz częściej powtarzanymi informacjami, że Via Baltica miałaby przebiegać po szlaku wskazanym przez ekspertów z firmy Scott Wilson, informuje Polskie Radio Białystok.

„Nie możemy pozwolić na to, by stać się gorszą częścią Polski” – cytuje słowa burmistrza Augustowa Kazimierza Kożuchowskiego PRB. Samorządowiec ten przekonuje na falach rozgłośni, ze stanie się tak „gdy Białystok ominie Via Baltica, która ma przebiegać przez Łomżę”.
W podobnym tonie wypowiada się także przewodniczący Rady Miasta Białegostoku Włodzimierz Kusak, który już zapowiedział ponowienie pisma do Donalda Tuska aby ta międzynarodowa trasa przebiegała przez Białystok.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę