Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Zimowisko 2 WDH "Zielony Płomień" i 25 ŁDH "Madras"

2 - 6 lutego 2009 Kuzie

Od 02.02.2009 do 06.02.2009 roku część naszej drużynki bawiła się na zimowisku w Kuziach. Towarzyszyła nam drużyna Madrasu oraz Turbo Ratowników z PCK. Szkoła w której zadziuplowaliśmy się była przyjazna dzieciom, czysta i jasna a kibelki pierwej sort!!! Mieliśmy do dyspozycji całe pięterko, salą gimnastyczną oraz jadalnię z kuchnią. Duże ukłony i podziękowania w stronę dyrekcji oraz obsługi szkoły za miłe i przyjazne traktowanie harcerzy ;) oraz pomoc w potrzebie.

Dużo by opisywać o tym co było – wystarczy powiedzieć „Żałujcie jeśli Was tam nie było”. Mieliśmy do wykonania wiele zadań a w tym : kolczyki, makietę „Stumilowego Lasu”, dopisywaliśmy historyjki do przygód Kubusia, były turnieje, gry i zabawy do białego rana na Sali sportowej, symulacje i pierwsza pomoc, świeczkowiska i wiele, wiele innych zadań i kar jak pantaloniarstwo za przewinienia ;)

Gdy nadszedł czas rozstania wszyscy stwierdzili że czas za szybko płynął i chciało by się jeszcze zostać. No ale to co dobre szybko się kończy a już szczególnie dobra zabawa.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę