Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

"Łomży" lało się więcej

W II kwartale 2004 roku Browar Łomża uzyskał najwyższy w branży piwowarskiej wzrost sprzedaży. Jak twierdzi na łamach firmowej gazetki „Pełna Pianą” Andrzej Rutkowski Prezes Browaru sprzedaży łomżyńskiego piwa od kwietnia do końca czerwca 2004 roku wzrosła o 42% w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego. Tymczasem globalnie w kraju sprzedaż piwa spadła o 2,7%.

„Z dynamika sprzedaży wynoszącą po pierwszym półroczu 139,4% (dynamika branży 100,59%) jesteśmy w bieżącym roku zdecydowanym liderem wzrostu rynku piwnego. To napawa optymizmem i daje mocne podstawy żeby stwierdzić, że zakładane na rok bieżący cele sprzedażowe i finansowe mogą być osiągnięte mimo tak niekorzystnej aury” - napisał Prezes Browaru.

Zdaniem Prezesa Andrzeja Rutkowskiego tak wielkie wzrosty sprzedaży Browar Łomża zawdzięcza przede wszystkim owocnej współpracy z ogólnopolskimi sieciami sprzedaży (supermarkety) i eksportowi piw do USA i na Litwę.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę