Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Solidni! Jak zawsze

Tytuł „Solidny Pracodawca Podlasia 2008” zdobyła firma PEPEES S.A. jako pierwszy w regionie laureat kolejnej edycji akcji prowadzonej przez Grupę Media Partner oraz redakcje „Przeglądu Gospodarczego Plus” i „Rzeczy o Biznesie”, które ukazują się jako specjalistyczne dodatki do dziennika „Rzeczpospolita”.

- To miłe potwierdzenie opinii, że w ogóle jesteśmy solidną firmą – mówi Andrzej Kiełczewski, prezes zarządu PEPEES S.A. – Solidną nie tylko dla własnych pracowników, ale także współpracujących z nami plantatorów ziemniaka, odbiorców naszych wyrobów i wszystkich pozostałych partnerów naszej działalności gospodarczej i społecznej.

Akcja honorowania najlepszych pracodawców odbywa się już po raz piąty. Organizatorzy w poszczególnych przedsiębiorstwach badają m. in. warunki pracy, terminowość wypłaty wynagrodzeń, świadczenia socjalne. Interesują się także jak wygląda pomoc w rozwoju indywidualnych karier  pracowników oraz opiniami na temat firm, jakie mają np. urzędy oraz inspekcje pracy, samorządy, instytucje z otoczenia biznesu. Jak nas poinformował Łukasz Osypiński z komitetu organizacyjnego akcji, PEPEES został wysoko oceniony przez kapitułę i bez wątpliwości uznany za pierwsze w tej edycji w regionie przedsiębiorstwo godne tytułu „Solidnego Pracodawcy”.

- Jest dla nas bardzo ważne, by pracownicy jak najlepiej rozumieli specyfikę i misję naszego przedsiębiorstwa – mówi Anna Nizińska, dyrektor Pionu Personalnego w PEPEES. – Dlatego każda nowa osoba przechodzi nie tylko podstawowe szkolenia dotyczące danego stanowiska pracy czy bhp, ale także związane z zarządzaniem jakością i bezpieczeństwem żywności, historią przedsiębiorstwa.

Obecnie PEPEES ma ponad 200 pracowników. Załoga systematycznie poprawia swoje kwalifikacje. W ubiegłym roku ponad 90 osób wzięło udział w szkoleniach. Nie tylko specjalistycznych, ale także np. zajęciach języka angielskiego. Kilka osób studiuje przy wsparciu firmy. W przedsiębiorstwie działa system oceny pracowników powiązany z premiami finansowymi. Załoga może także korzystać z pełnej gamy świadczeń socjalnych - od zasiłków dla osób w  szczególnie trudnej sytuacji przez dofinansowanie letniego wypoczynku dzieci po świąteczne paczki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę