Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pensjonat „Ptaki”

Baliki k. Nowogrodu
18-414 Nowogród
tel. (0 86) 217-57-78


Pensjonat położony nad rzeką Pisą w Puszczy Kurpiowskiej jest kameralnym ośrodkiem rehabilitacyjnym, wypoczynkowym i szkoleniowym. Wyposażenie Pensjonatu oraz oferowane usługi zapewniają atrakcyjny i aktywny wypoczynek.
Pensjonat posiada 21 miejsc noclegowych w 2 osobowych pokojach (w układzie apartamentowym: dwa pokoje, przedpokój, łazienka). Wyżywienie zapewnia dobra kuchnia znajdująca się w Pensjonacie.
Do dyspozycji gości są basen z masażem wodnym, sala kominkowa z bilardem, solarium, sauna, sala fitness, gabinety masażu klasycznego, pełna fizykoterapia prowadzona przez wykwalifikowany personel medyczny, kiosk z podstawowymi artykułami spożywczymi i przemysłowymi, sprzęt sportowo-rekreacyjny, leżaki.
W zależności od potrzeb gości Pensjonat organizuje wycieczki, spływy kajakowe, imprezy plenerowe przy ognisku, plenery malarskie, jazda konna.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę