Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szeptel "dodaje" w Austrii

Zarząd PT SZEPTEL SA poinformował, że zawarł umowę z Austriacką Firmą VASCON Telekommunikationsdienstleistungs GmbH dotyczącą integracji oraz wdrożenia pakietu usług dodanych dla abonentów Austriackich Operatorów Telekomunikacyjnych. Umowa ta jest realizacją nowej strategii Spółki zakładającej obok tradycyjnych usług telekomunikacyjnych, integrację i dostarczanie telekomunikacyjnych usług z wartością dodaną dla abonentów.

Spółka z powodzeniem od kwietnia tego roku realizuje podobny projekt na rynku czeskim i słowackim. Spółki współpracujące w ramach Grupy Telekomunikacyjnej SZEPTEL są na rynku polskim największym dostawcą usług dodanych dla Operatorów Telekomunikacyjnych. Oferowane przez PT SZEPTEL usługi dodane trafiają obecnie na rynek ok. 60 mln abonentów Operatorów Telekomunikacyjnych w Polsce, Austrii, Czechach i na Słowacji. Zarząd PT SZEPTEL SA podtrzymuje szacunki przychodu Operatora na rok 2004 na poziomie nie mniejszym niż 29 mln złotych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę