Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Maltodekstryna na medal

Medal Europejski dla Wyrobów przyznawany przez Business Centre Club oraz Urząd Komitetu Integracji Europejskiej otrzymała firma PEPEES S.A. za najwyższej jakości maltodekstrynę. To już drugie takie wyróżnienie dla naszego przedsiębiorstwa – mówi Maciej Gryguc rzecznik prasowy formy. - W ubiegłym roku Medalem Europejskim zostaliśmy uhonorowani za skrobię.

Różne rodzaje maltodekstryn (produkt, który powstaje w wyniku hydrolizy enzymatycznej skrobi ziemniaczanej) mają bardzo wiele zastosowań w przemyśle spożywczym. Używane są w m. in. piekarnictwie, cukiernictwie, produkcji wędlin, wyrobów niskokalorycznych, żywności dla niemowląt i małych dzieci, koncentratów, napojów i soków.

W uroczystości wręczania medali, która odbyła się w Centrum Olimpijskim w Warszawie wziął udział Adam Karaś, członek zarządu, dyrektor finansowy PEPEES S.A.
- Medal Europejski to dla nas wielkie wyróżnienie i honor. Docenione zostały w ten sposób nasze starania, aby wyroby z logo PEPEES zawsze reprezentowały najwyższą jakość i były bezpieczne dla konsumentów – podkreśla.

Organizatorzy uroczystości wręczyli także szereg medali honorowych. Wśród odznaczonych znaleźli się m. in. znany historyk profesor Henryk Samsonowicz oraz legendarny przywódca mazowieckiej „Solidarności” Maciej Jankowski.

„Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz przybliżenie idei Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorców. Medalem wyróżniane są wyroby i usługi, które spełniają standardy europejskie. Nagroda ta jest jednocześnie rekomendacją wystawioną wyróżnionym produktom przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Business Centre Club oraz jedną z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno - Społeczny. Medal Europejski przyznawany jest już od 8
lat”. Tak ideę wyróżnień przedstawia na swojej stronie internetowej Business Centre Club.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę