Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„SWS” zdobywa jurajskie skały.

17 sierpnia Głodówka

17 sierpnia był naszym ostatnim dniem na Głodówce, prosto stamtąd pojechaliśmy dalej w Polskę, by jak najlepiej i najaktywniej spędzić ostatnie dni wakacji przed biwakiem szczepu. Po południu zapakowaliśmy się w busa i pojechaliśmy do Zakopanego. Posiedzieliśmy na Krupówkach, a wieczorem poszliśmy do kina na Hancocka:), by skrócić oczekiwanie na nocny pociąg. Po kilkugodzinnej podróży i przejażdżce autobusem naszym oczom ukazały się malownicze skałki na Jurze Krakowsko-częstochowskiej. Nie czekaliśmy długo – mieliśmy tu spędzić zaledwie kilka dni, czas trzeba było więc wykorzystać maksymalnie!

Wspinaliśmy się całe dnie, przeszkodą była tylko nocna ciemność, gdyż pogodę udało nam się zamówić przepiekną, z błękitnym niebem i powiewami ciepłego, letniego wiatru. Mogliśmy przetestować nasz drużynowy sprzęt do wspinaczki oraz pałatki, z których zbudowalismy sobie schronienia, a także siłę swoich mięśni, nie wspominając o sprawdzeniu wzajemnego zaufania, gdyż każdy miał okazję trochę poasekurować.

Wybraliśmy sie także na kilka krótkich wędrówek po okolicy – dla Kostka teren wokół Rzędkowic jest dobrze znany, gdyż nie był to nasz pierwszy wyjazd do tego miejsca. Podczas spacerów nie obyło się bez zbierania leśnych malin i jeżyn:). Wieczorami zasiadaliśmy przy ognisku, by jeszcze raz wymienić wrażenia z każdej chwili mijających niepostrzerzenie dni. Wszystko co dobre, szybko się kończy, więc zatarliśmy ślady swojej obecności pod wapiennymi skałkami i odjechalismy w siną dal...
Wspinali się:
Ania, Atomka, Ola, Czarek i Kostek.
Za rok jedziemy tam znów, a może zapuścimy się jeszcze dalej... Świat nie jest taki duży!

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę