Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Medal dla piwa Łomża Mocne

Piwo Łomża Mocne zdobyło II miejsce i srebrny medal w Otwartym Konkursie Piw, odbywającym się podczas XVI Jesiennego Spotkania Browarników 2008 w Krakowie. Maciej Rybicki, dyrektor generalny Royal Unibrew Polska podkreśla, że nagroda ta ma szczególne znaczenie, ponieważ Jesienne Spotkania Browarników w ciągu 16 lat zyskały rangę najważniejszej w kraju imprezy branżowej.

Nagrodzony wyrób na rynku jest od 10 lat. Jego smak, po zamieszkańcami północno-wschodniej Polski doskonale znają także konsumenci w Stanach Zjednoczonych, dokąd jest eksportowane od 2001 r.
W tegorocznym Jesiennym Spotkaniu Browarników udział wzięli przedstawiciele browarów, ale także grupy, stowarzyszenia piwowarskie i liczni przedstawiciele firm wytwórczych związanych z przemysłem piwowarskim. Najważniejszymi punktami spotkania były: forum piwowarskie, sesje tematyczne, gala piwowarska oraz Otwarty Konkurs Piw. Uczestnicy mogli też obejrzeć wystawę „Piwa świata”.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę