Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 27 września 2023 napisz DONOS@

Rajd Rowerowy

RAJD ROWEROWY6 września odbył się  Nowogrodzki Rajd Rowerowy zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowogrodu przy finansowym wsparciu Urzędu Miejskiego w Nowogrodzie oraz Urzędu Marszałkowskiego. Trasa prowadziła malowniczą pradolina Narwi , łąkami i młodym lasem do starorzecza Narwi w Piankach. Większość uczestników, jak wynika z ich wypowiedzi nigdy jeszcze tu nie była. Dzieci miały okazję przekonać się, że okolice Nowogrodu to bardzo zróżnicowany, ciekawy przyrodniczo. Na półmetku rajdu rowerowego zorganizowano ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek.Każdy uczestnik otrzymał statuetkę rowerzysty upamiętniającą V Rajd Rowerowy oraz upominek.Rajd był świetnym sposobem aktywnego spędzenia czasu, dzieci poszerzyły swoją wiedzę o terenach otaczających Nowogród. Przyjemnie jest widzieć uśmiechnięte buzie dzieci świadczące o tym, że rajd warto kontynuować w przyszłości. Dzięki aktywnym członkom Stowarzyszenia wyprawa przebiegała sprawnie w wesołej atmosferze. Dziękujemy!L. Estkowska

Głos Nowogrodzki
pt, 17 października 2008 09:26
Data ostatniej edycji: cz, 04 lipca 2013 13:05:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę