Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Niemcy sprzedali część akcji Grajewa

Niemiecka firma Pfleiderer Holzwerkstoffe GmbH – główny udziałowiec Pfleiderer Grajewo poinformował o sprzedaży niemal 300 tysięcy akcji tego zakładu. Pakiet stanowi ponad 4% dostępnych na rynku walorów tej spółki. W komunikacie nie podano, kto został nabywcą pakietu akcji dawnego Zakładu Płyt Wiórowych w Grajewie. Nie podano także ceny po której akcje sprzedano. Gdyby transakcja odbyła się po cenach z Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych nabywca musiałby zapłacić za nie niemal 65 milionów złotych.

Niemiecka firma w dalszym ciągu pozostaje głównym właścicielem tego zakładu. Dziś ma ona ponad 55% jego akcji. Kolejnym dużym udziałowcem grajewskiego zakładu jest Commercial Union, który posiada około 6% walorów spółki.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę