Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Największa transakcja...

Główne zdjęcie
Mirosław Purzeczko

Mirosław Purzeczko sprzedał 70% udziałów w firmie Przedsiębiorstwo Ochrony „Purzeczko” na rzecz spółki „Securitas Polska”. Do transakcji doszło dziś. Choć nie ujawniono kwoty, to jak podkreślał Paweł Rafalski Vice President East Securitas AB była to to największa transakcja od wejścia tej międzynarodowej firmy do Polski przed 12 laty. - Jeżeli nie będziemy ujmować sprzedaży Browaru Łomża, to jest największa transakcja handlowa w Łomży – dodawał Mirosław Purzeczko.

„Purzeczko” Grupa Securitas to nowa nazwa wczorajszego Przedsiębiorstwa Ochrony „Purzeczko”. 30 % akcji spółki należy do Mirosława Purzeczko, a 70% do „Securitas Polska”. Mimo to prezesem zarządu spółki został Mirosław Purzeczko.
- Prosiliśmy Pana Mirosława aby dalej piastował tę funkcję – mówił Paweł Rafalski.
Podczas konferencji prasowej, na której poinformowano o zawarciu transakcji, obie strony podkreślały, że są bardzo zadowolone z dojścia jej do skutku .
- Doszliśmy do porozumienia na zasadzie „win - win” - mówił Krzysztof Toczyński prezes zarządu Securitas Polska.
Z wypowiedzi biznesmenów wynikało, że w ciągu trzech lat Mirosław Purzeczko odsprzeda firmie „Securitas Polska” pozostałe 30%  udziałów w firmie, a w tym czasie „zyska więcej” niż otrzymał za sprzedaż 70% akcji swojej spółki.
- Kapitał który mam zainwestuję w Łomży – mówił Mirosław Purzeczko, dodając, że pieniądze już są na koncie.  

Dodajmy, że  Przedsiębiorstwo Ochrony „Purzeczko” to firma z 10-letnią tradycją. Ma ponad 4,2 tys. kontrahentów i zatrudnia ponad 1600 osób. Nowi właściciele większościowego pakietu akcji twierdzili, że nie będzie zwolnień pracowników. Ewentualne podwyżki ich wynagrodzeń uzależniali natomiast od wzrostu przychodów.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę