Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Harcerze na festynie z okazji 50-lat ŁSM

7 wrzesień 2008 Łomża

Na festynie zorganizowanym z okazji pięćdziesięciolecia Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej jedną z atrakcji był harcerski samochód terenowy marki Star. (Po angielsku znaczy gwiada.) Młodzież obecna na festynie w ramach "zajęć biletowanych" mogła przejechać się na pace ciężąrówki trasą terenową z ulicy Prusa na strzelnicę i z powrotem. Chętnych było wielu. I jak wspomniał druh Pyczot "problemów z naborem do drużyny nie ma". Co ja będę się rozpisywał -obejrzyjcie zdjęcia!

phm. Sławomir Sienkiewcz

Szczep Rubikon podczas Festynu ŁSM

Dnia 07.09.2008r. o godzinie 9.00 zebraliśmy się przy przedszkolu nr 9 aby pomóc przy organizacji festynu. W tym roku Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa obchodziła swoje 50 urodziny. Podczas gdy chłopaki wykonywali swoje zadania, dziewczyny, nie mając nic do roboty, rozmawiały. Gdy rozpoczął się festyn, my cierpliwie czekaliśmy na konie i słuchaliśmy piosenek. Około godziny 14.30 wreszcie dojechały zwierzęta. Więc robota czekała... Zbieraliśmy pieniążki za przejażdżki oraz rozdawaliśmy znaczki- pamiątki z tegorocznych urodzin. Po skończonym zadaniu zostaliśmy poczęstowani pyszną kiełbaską z grilla. Zmęczeni zaczęliśmy rozchodzić się do domów. To był nie zapomniany dzień.

Druh Anonim

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę