Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Łaciate – Superbrands

Marka „Łaciete” należąca do Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL z Grajewa znalazła się w gronie najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawanych w Polsce marek. Ranking marek przygotowała organizacja Superbrands, a listę najlepszych ustaliła Rada Marek. Organizacja Superbrands powstała 10 lat temu w Wielkiej Brytanii, w tej chwili działa już w 36 krajach. W tym roku konkurs Superbrands zawitał do Polski, na Węgry, do Rosji oraz Czech.

Organizacja Superbrands zajmuje się promowaniem idei brandingu. Superbrands realizuje swoją misję między innymi poprzez przeprowadzanie konkursów, mających na celu wyłonienie najsilniejszych marek na poszczególnych rynkach. Właśnie zakończyła się pierwsza edycja konkursu Superbrands w Polsce.

Jury (Rada Marek), w skład której weszli m.in. Piotr Aleksandrowicz, Redaktor Naczelny - Businessweek Polska, Henryka Bochniarz, Prezes Zarządu - Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych, Mirosław Boruc, Prezes Zarządu - Fundacja Promocja Polska - Instytut Marki Polskiej, otrzymało do oceny listę 1200 marek obecnych na polskim rynku . Każdą z tych marek mieli ocenić w skali od 1 do 20 biorąc pod uwagę siłę marki. Każda marka nagrodzona średnio 12 lub więcej punktami otrzymała tytuł Superbrands Polska 2004 i dyplom informujący o przyznanym jej statusie. Marek nagrodzonych w tym roku tytułem Superbrands Polska jest dokładnie 231. Łaciate znalazło się wśród nich.
W styczniu odbędzie się gala finałowa, podczas której wręczone zostaną statuetki zwycięzcom w danych kategoriach.
MLEKPOL to niekwestionowany lider w branży mleczarskiej. W skład spółdzielni wchodzi 6 zakładów – w Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie i Augustowie. Spółdzielnia liczy ponad 16 tys. dostawców mleka. Jest producentem popularnej i cenionej na rynku marki „łaciate” i “Milko” oraz liderem w produkcji mleka UHT, posiadając około 40% udziału w rynku tego mleka w kraju. Około 40% produkcji MLEKPOLU trafia na eksport.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę