Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Będzie umorzenie akcji Grajewa

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki Pfleiderer Grajewo podjęło uchwałę w sprawie umorzenia łącznie 557.000 akcji własnych o łącznej wartości nominalnej 1.470.480 złotych nabytych od akcjonariuszy Spółki - Pfleiderer Holzerkstoffe GmbH oraz Pfleiderer Prospan S.A. Uchwała Walnego wchodzi w życie z dniem nabycia przez Spółkę 557.000 akcji własnych od Pfleiderer Holzwerkstoffe GmbH oraz od Pfleiderer Prospan S.A. Po dokonanym umorzeniu akcji kapitał zakładowy Spółki będzie się dzielił na 6.203.000 akcji zwykłych na okaziciela o wartości nominalnej 2,64 zł każda.


Zarząd Pfleiderer Grajewo S.A. informuje, iż Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Pfleiderer Prospan S.A. podjęło w dniu dzisiejszym uchwały w sprawie umorzenia 324.564 akcji własnych nabytych od akcjonariuszy indywidualnych oraz w sprawie obniżenia kapitału zakładowego spółki o kwotę 32.456.400 zł.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę