Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Walne w Grajewie

Dziś ma zapaść decyzja o zakupie przez Pfleiderer Grajewo ponad pół miliona akcji własnych spółki. Jest to główny punkt zwołanego właśnie na ten piątek Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy jednej z największych spółek w regionie. Dawny Zakład Płyt Wiórowych w Grajewie chce odkupić sowie akcje od głównego niemieckiego udziałowca Pfleiderer Holzwerkstoffe GmbH i mieszczącego się w Wieruszowej Pfleiderer Prospan. Na ten cel ma zastać przeznaczonych ponad sto milionów złotych. Zarząd Grajewa chce akcje odkupić i umorzyć, tak by obniżyć kapitał zakładowy spółki.


"Celem obniżenia kapitału zakładowego jest zmiana struktury akcjonariatu spółki" - podało Grajewo w projektach uchwał.
Pfleiderer Holzwerkstoffe ma obecnie 78 proc. akcji Grajewa, a Prospan 5,2 proc.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę