Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

O nagrodę której nie ma...

Wyróżnianie i promocja najlepszych przedsiębiorców z Łomży i regionu, a także dostrzeganie ich szczególnych osiągnięć – to podstawowe cele jakie ma spełnić nagroda „Łomżyński Laur Gospodarczy”. Wspólnie mają ją wręczyć prezydent Łomży oraz Prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej. Poza tytułem i wyróżnieniem zwycięzca konkursu będzie uprawniony „do uczestniczenia na preferencyjnych warunkach w wybranej imprezie targowej organizowanej przez Urząd Miejski w Łomży oraz Łomżyńską Izbę Przemysłowo – Handlową”. Problem polega jednak na tym, że takiej imprezy póki co nie ma i „nie jest planowana”.

Biznesowa nagroda Prezydenta Miasta Łomża i Prezesa Łomżyńskiej Izby Przemysłowo - Handlowej ma zostać przyznana w czterech kategoriach: inicjatywa roku, średni przedsiębiorca, mały przedsiębiorca i mikro przedsiębiorca. I edycja konkursu  „Łomżyński Laur Gospodarczy” rusza od 22.04.2008r. i trwa do 15.05.2008r.  Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest terminowe złożenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z kompletem załączników (dostępne na stronie internetowej miasta i ŁIP-H). Tytuł „Łomżyński Laur Gospodarczy” ma przyznać specjalna Kapituła Konkursu, na podstawie oceny dokonanej przez Ekspertów.
Zgodnie z regulaminem Konkursu jego laureaci otrzymują:
a. Oficjalne statuetki Konkursu oraz dyplomy;
b. Prawo do posługiwania się w korespondencji i w promocji Znakiem i Tytułem „ Łomżyński Laur Gospodarczy” przez okres jednego roku od dnia przyznania tytułu;
c. Wpis do Honorowej Księgi Konkursu;
d. Prawo do uczestniczenia na preferencyjnych warunkach w wybranej imprezie targowej organizowanej przez Urząd Miasta Łomża oraz Łomżyńską Izbę Przemysłowo – Handlową do udziału w towarzyszących przedsięwzięciach promocyjnych.

I w przypadku tego ostatniego elementu nagrody pojawiają się wątpliwości. Miasto Łomża, ani  Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa nie organizują imprez targowych, i jak wyjaśnia Łukasz Czech z biura prasowego ratusza - też „nie jest planowana”.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę