Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Szeptel planuje kolejną emisję akcji dla wierzycieli

Szeptel planuje, że we wrześniu wyemituje kolejne akcje, o wartości co najmniej 10 mln zł, w celu dalszego zmniejszenia zadłużenia - poinformował prezes spółki Mariusz Pilewski. Obecnie spółka ma oświadczenia od pięciu wierzycieli, którzy chcą skonwertować dług na akcje nowej emisji. Wyrazili wolę objęcia kolejnej emisji akcji, po cenie nie mniejszej niż 4,5 zł za akcję. Trwają też rozmowy z innymi wierzycielami tak aby wartość emisji wyniosła co najmniej 10 mln zł.

"Natychmiast po zarejestrowaniu poprzedniej emisji akcji przeprowadzimy emisję akcji serii K, myślę, że będzie to możliwe we wrześniu" - powiedział Pilewski.
Szeptel w drugim kwartale 2004 r. z sukcesem zakończył skierowaną do wierzycieli emisję 4 mln akcji serii J. Po zarejestrowaniu akcji zadłużenie spółki zostanie zmniejszone o 10 mln zł do 26 mln zł. Akcje objęli wówczas Media Net Interaktive, T.I. Dedal, Catherham Financial Management oraz Inwest Logistics.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę